więcej


Ankieta

Szanowni Państwo,

Dokładamy wszelkich starań, aby prowadzona przez nas strona była źródłem rzetelnych informacji prezentujących zagadnienia z obszaru gospodarki niskoemisyjnej. Chcielibyśmy poznać Państwa opinię na temat tego co robimy - temu służy niniejsza ankieta.

Wypełnienie jej zajmie nie więcej 60 sekund, a wśród osób, które wezmą w niej udział i podadzą swój adres e-mail zostanie rozlosowanych 10 toreb projektu KLIMAPOLKA.

Gorąco zapraszamy do udziału!

Jaka jest Pani/Pana ogólna ocena naszego serwisu? (prosimy wziąć pod uwagę takie cechy jak jakość zamieszczanych materiałów, czytelność, łatwość nawigacji)

1
2
3
4
5
6

Jaka jest Pani/Pana ogólna ocena prowadzonych przez nas działań?

1
2
3
4
5
6

Czy zwiększyło się Pani/Pana zainteresowanie tematyką odnawialnych źródeł energii?

TAK
NIE

Czy będzie Pani/Pan dalej korzystał z naszego serwisu?

TAK
NIE

Czy ma Pani/Pan jakieś uwagi lub spostrzeżenia dotyczące naszego serwisu?Jeśli jest Pani/Pan zainteresowana otrzymywaniem newslettera z informacjami o bieżących wydarzeniach w projekcie KLIMAPOLKA oraz wiadomościami na temat ochrony klimatu i gospodarki niskoemisyjnej prosimy o podanie swojego adresu e-mail:Wśród osób, które podadzą swój adres e-mail rozlosujemy 10 toreb projektu KLIMAPOLKA.

Dziękujemy!Portal dofinansowany ze środków Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej. Za jego treść odpowiada Fundacja – Instytut na Rzecz Ekorozwoju, poglądy w nim wyrażone nie odzwierciedlają oficjalnego stanowiska Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej