więcej


Książki / raporty

Energetyka jądrowa - przebieg debaty w Niemczech (11074)

2011-01-01

Drukuj

img style='float:left; margin: 0 6px 6px 0;'Jest to zapis dyskusji „Energetyka jądrowa – przebieg debaty w Niemczech”, która odbyła się w Warszawie we wrześniu 2009 r. Spotkanie pokazało jak silne emocje społeczne wywołuje energetyka jądrowa w życiu gospodarczym Niemiec oraz jak doświadczenie w korzystaniu z energii jądrowej przekłada się w tym kraju na decyzje polityczne.

Spotkanie poświęcone doświadczeniom społeczeństwa niemieckiego w radzeniu sobie z energetyką jądrową zostało zorganizowane przez Instytut na rzecz Ekorozwoju w ramach projektu:"Debata na temat elektrowni jądrowych: Atom krąży po Polsce" finansowanego ze środków Fundacji Heinricha Bolla.

Publikacja do pobrania w pliku
PDF


Polecamy także inne publikacje Instytutu na rzecz Ekorozwoju dostępne pod adresem: www.ine-isd.org.pl
 

Udostępnij wpis swoim znajomym!
Podziel się swoją opiniąZa treść materiału odpowiada wyłącznie Fundacja – Instytut na Rzecz EkorozwojuPortal dofinansowany ze środków Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej. Za jego treść odpowiada Fundacja – Instytut na Rzecz Ekorozwoju, poglądy w nim wyrażone nie odzwierciedlają oficjalnego stanowiska Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej