więcej


Książki / raporty

Nowa misja - niższa emisja (17857)

2014-11-08

Drukuj
galeria

Zachęcamy do lektury broszury szkoleniowej „Nowa misja – niższa emisja. Gospodarka niskoemisyjna w gminach” opracowanej przez ekspertów z Politechniki Warszawskiej pod redakcją naukową dr inż. Arkadiusza Węglarza. Publikacja została przygotowana na potrzeby projektu o tym samym tytule realizowanym przez Krajowe Stowarzyszenie Inicjatyw.

Publikacja prezentuje znaczenie potencjału i potrzebę rozwoju gospodarki niskoemisyjnej w Polsce.
Pokazuje rolę technologii niskoemisyjnych wykorzystywanych w pozyskiwaniu energii. Konieczność planowania i poprawy lokalnej efektywności energetycznej. Przedstawia dobre praktyki gospodarowania surowcami i materiałami oraz gospodarowania odpadami, a także praktyczne aspekty planowania energetycznego w gminach.

 

Broszura dostępna jest na stronie projektu Nowa misja - niższa emisja 


Pliki do pobrania


Udostępnij wpis swoim znajomym!
Podziel się swoją opiniąZa treść materiału odpowiada wyłącznie Fundacja – Instytut na Rzecz EkorozwojuPortal dofinansowany ze środków Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej. Za jego treść odpowiada Fundacja – Instytut na Rzecz Ekorozwoju, poglądy w nim wyrażone nie odzwierciedlają oficjalnego stanowiska Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej