ChronmyKlimat.pl - Portal na temat zmian klimatu - Instytut na rzecz ekorozwoju


Biogazownia rolnicza

Baza inwestycji biogazowych w Polsce (16198)

2013-09-16

Drukuj

Bank wiedzy o akceptacji społecznej i uciążliwości biogazowni stanowi zestawienie aktualnie projektowanych, realizowanych oraz istniejących biogazowni rolniczych w Polsce.

Baza opracowana została na podstawie monitoringu doniesień medialnych z wykorzystaniem bazy danych "Inwestycje Biogazowe", prowadzonej przez Instytut Energetyki Odnawialnej, w ramach projektu "Biogazownia - przemyślany wybór". Baza zawiera podstawową charakterystykę 207 planowanych, realizowanych oraz istniejących biogazowni, w tym także szczegółowe rozpoznanie przyczyn braku akceptacji społecznej dla 63 inwestycji, w przypadku których zidentyfikowano protesty społeczne występujące w fazie projektowania lub eksploatacji inwestycji.

KLIKNIJ, ABY PRZEJŚĆ DO BAZY>>


Udostępnij wpis swoim znajomym!
Podziel się swoją opiniąZa treść materiału odpowiada wyłącznie Fundacja – Instytut na Rzecz EkorozwojuPortal dofinansowany ze środków Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej. Za jego treść odpowiada Fundacja – Instytut na Rzecz Ekorozwoju, poglądy w nim wyrażone nie odzwierciedlają oficjalnego stanowiska Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej