więcej


Nauka o klimacie

Webinarium "Własne Źródła Energii 2020" (21331)

2020-05-23

Drukuj
galeria

BMP, wydawca magazynu "Energetyka Cieplna i Zawodowa" i portalu kierunekenergetyka.pl serdecznie zaprasza na bezpłatne webinarium: Własne Źródła Energii 2020.

Termin: 26 maja br. 

Rosnące ceny energii i ich wpływ na konkurencyjność polskiego przemysłu są jednym z powodów przez które małe i duże przedsiębiorstwa energochłonne rozważają inwestycję we własne źródło energii. Już 26 maja odbędzie się bezpłatne webinarium podczas którego będziemy rozmawiali o zaletach i wadach własnego wytwarzania. Dowiedz się o technologiach dostępnych na rynku i posłuchaj ekspertów z branży, którzy podzielą się swoimi doświadczeniami.

Prelegenci:

- prof. dr hab. inż. Krzysztof Badyda - Instytut Techniki Cieplnej, Politechnika Warszawska 

- mec. Karolina Wcisło - Kancelaria Brysiewicz i Wspólnicy

Grzegorz Czornik - EKOGAZ Recovery Sp. z o.o.

Anita Bednarek - Goodvalley Polska

BMP to firma integrująca środowiska branżowe, proponująca nowe formy budowania porozumienia, integrator i moderator kontaktów biznesowych, wymiany wiedzy i doświadczeń. To organizator branżowych spotkań i wydarzeń – znanych i cenionych ogólnopolskich konferencji branżowych, wydawca profesjonalnych magazynów i portali.

Link do rejestracji na webinarium: https://kierunekbmp.clickmeeting.pl/wze

 

Źródło: BMP


Udostępnij wpis swoim znajomym!
Podziel się swoją opinią
Portal dofinansowany ze środków Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej. Za jego treść odpowiada Fundacja – Instytut na Rzecz Ekorozwoju, poglądy w nim wyrażone nie odzwierciedlają oficjalnego stanowiska Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej