więcej


Wspieraj nas!

Szanowni Państwo,
Portal chronmyklimat.pl działając od ośmiu lat zyskał grono wiernych czytelników. Dzięki dotacjom m.in. Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej oraz Komisji Europejskiej przez większość tego czasu mogliśmy skupić się na przekazywaniu Wam treści ważnych i ważkich. Rocznie publikowaliśmy ponad 1000 materiałów! Jak zapewne wiele osób zauważyło od pewnego czasu liczba ta znacząco spadła, czego główną przyczyną są nasze ograniczone możliwości finansowe. Prowadzimy działania, które mają ten stan rzeczy zmienić, ale jest to proces długotrwały.

Zarówno w Polsce, jak i na świecie wiele się dzieje, a my chcemy Was o tym informować, dostarczać wyniki nowych analiz, przedstawiać świeże raporty, wprowadzać nowe narzędzia – nie chcemy stać w miejscu. Utrzymanie wysokiej jakości portalu oznacza korzystanie z dobrej infrastruktury, płatnych autorów, tłumaczy, redakcji językowej, a więc koszty.

Dlatego apelujemy do odwiedzających nas Internautek i Internautów o wsparcie finansowe dla portalu. Każdy datek będzie mile widziany i obiecujemy, że będzie wykorzystany zgodnie z intencjami ofiarodawcy.

Z góry dziękujemy za wsparcie


dr Wojciech Szymalski
Prezes Instytutu na rzecz Ekorozwoju


  • 10 zł
  • 20 zł
  • 50 zł
  • 100 zł
  • 200 zł
  • 500 złPortal dofinansowany ze środków Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej. Za jego treść odpowiada Fundacja – Instytut na Rzecz Ekorozwoju, poglądy w nim wyrażone nie odzwierciedlają oficjalnego stanowiska Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej