więcej


Książki / raporty

Alternatywna Polityka Energetyczna Polski do 2030 roku - Raport techniczno-metodologiczny (11109)

2010-03-30

Drukuj

img style='float:left; margin: 0 6px 6px 0;'Niniejsza publikacja stanowi jedno z trzech opracowań podsumowujących prace nad Alternatywną Polityką Energetyczną Polski do 2030 roku (APE). Celem publikacji jest przedstawienie w sposób szczegółowy dorobku technicznego prac nad APE oraz zaprezentowanie efektów poszczególnych etapów prac stanowiących dorobek metodyczny tworzenia dokumentów strategicznych w sposób alternatywny.

Alternatywne podejście do tworzenia dokumentów strategicznych nie wynika z dezaprobaty dla polityk energetycznych proponowanych przez władze, nie oznacza też oparcia rozwoju tego sektora jedynie na alternatywnych źródłach; wyraża niezbędność zmiany paradygmatu podejścia do dokumentów strategicznych. Nie chodzi tu tylko o energetykę, ale także o inne dziedziny gospodarki oraz opracowania strategiczne formułowane dla kraju, województw czy poszczególnych miast i gmin wiejskich.

Publikacja do pobrania w pliku PDF


Polecamy także inne publikacje Instytutu na rzecz Ekorozwoju dostępne pod adresem: www.ine-isd.org.pl

 

Udostępnij wpis swoim znajomym!
Podziel się swoją opiniąZa treść materiału odpowiada wyłącznie Fundacja – Instytut na Rzecz EkorozwojuPortal dofinansowany ze środków Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej. Za jego treść odpowiada Fundacja – Instytut na Rzecz Ekorozwoju, poglądy w nim wyrażone nie odzwierciedlają oficjalnego stanowiska Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej