więcej


Książki / raporty

Dom energooszczędny (13827)

2012-01-12

Drukuj

energooszczedny_domNiniejsza broszura przybliża zalety oraz sposoby projektowania i budowania domów energooszczędnych.

Coraz więcej osób chce mieszkać w budynkach, których koszty eksploatacyjne będą niewielkie poprzez niskie zużycie energii, a komfort wysoki. Takim oczekiwaniom może sprostać budownictwo energooszczędne, które łączy w sobie te wymagania. Budynki energooszczędne to również zysk dla środowiska naturalnego. O zaletach oraz sposobie projektowania i budowania domów energooszczędnych mówi broszura „Dom energooszczędny".

Publikacja do pobrania w pliku PDF.


Seria broszur została wydana w ramach realizowanego przez Instytut przedsięwzięcia pt.: „Z energetyką przyjazną środowisku za pan brat", finansowanego ze środków Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej.

Wszystkie broszury są bezpłatne. W formie drukowanej dostępne są w Instytucie na rzecz Ekorozwoju ul. Nabielaka 15/1 Warszawa, tel.: 22-851-04-02.

Polecamy także inne publikacje Instytutu na rzecz Ekorozwoju dostępne pod adresem: www.ine-isd.org.pl.


Udostępnij wpis swoim znajomym!
Podziel się swoją opiniąZa treść materiału odpowiada wyłącznie Fundacja – Instytut na Rzecz EkorozwojuPortal dofinansowany ze środków Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej. Za jego treść odpowiada Fundacja – Instytut na Rzecz Ekorozwoju, poglądy w nim wyrażone nie odzwierciedlają oficjalnego stanowiska Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej