więcej


Książki / raporty

Dom pasywny (13828)

2012-01-12

Drukuj

dom_pasywnyW niniejszej broszurze w przystępny i wyczerpujący sposób przedstawiono proces budowy i eksploatacji domu pasywnego.

Wraz ze wzrostem kosztów energii elektrycznej i ogrzewania pomieszczeń, poszukuje się nowatorskich rozwiązań w budownictwie, które pozwolą na oszczędności kosztów związanych z eksploatacją domów i mieszkań. Odpowiedzią na to jest budownictwo pasywne, gdzie dąży się do zasadniczego ograniczania dostarczania energii z zewnątrz poprzez korzystanie z zasobów wewnętrznych, tzw. pasywnych. Broszura „Dom pasywny" w przystępny i wyczerpujący sposób przedstawia proces budowy i eksploatacji domu pasywnego.

Publikacja do pobrania w pliku PDF.


Seria broszur została wydana w ramach realizowanego przez Instytut przedsięwzięcia pt.: „Z energetyką przyjazną środowisku za pan brat", finansowanego ze środków Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej.

Wszystkie broszury są bezpłatne. W formie drukowanej dostępne są w Instytucie na rzecz Ekorozwoju ul. Nabielaka 15/1 Warszawa, tel.: 22-851-04-02.

Polecamy także inne publikacje Instytutu na rzecz Ekorozwoju dostępne pod adresem: www.ine-isd.org.pl.


Udostępnij wpis swoim znajomym!
Podziel się swoją opiniąZa treść materiału odpowiada wyłącznie Fundacja – Instytut na Rzecz EkorozwojuPortal dofinansowany ze środków Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej. Za jego treść odpowiada Fundacja – Instytut na Rzecz Ekorozwoju, poglądy w nim wyrażone nie odzwierciedlają oficjalnego stanowiska Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej