więcej


Książki / raporty

Drugie spotkanie na temat energetyki jądrowej (kraje skandynawskie) (11073)

2011-01-02

Drukuj

img style='float:left; margin: 0 6px 6px 0;'Publikacja jest zapisem konferencji pt.: "Drugie spotkanie na temat energetyki jądrowej (kraje skandynawskie)", która odbyła się 14 października 2010 r. w Warszawie.

Do udziału w konferencji zaproszono tym razem przedstawicieli Danii, Szwecji i Finlandii, reprezentujących instytucje rządowe, biznes, organizacje ekologiczne. Zadano im to samo pytanie, co rok temu gościom z Niemiec: Jak przebiegała dyskusja społeczna na temat energetyki jądrowej? Przesłanką do powtarzania tego pytania jest brak debaty w Polsce.

Konferencja zorganizowana została przez Instytut na rzecz Ekorozwoju w ramach projektu:"Debata na temat elektrowni jądrowych: Atom krąży po Polsce" finansowanego ze środków Fundacji Heinricha Bolla.

Publikacja do pobrania w pliku PDF


Polecamy także inne publikacje Instytutu na rzecz Ekorozwoju dostępne pod adresem: www.ine-isd.org.pl

 

Udostępnij wpis swoim znajomym!
Podziel się swoją opiniąZa treść materiału odpowiada wyłącznie Fundacja – Instytut na Rzecz EkorozwojuPortal dofinansowany ze środków Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej. Za jego treść odpowiada Fundacja – Instytut na Rzecz Ekorozwoju, poglądy w nim wyrażone nie odzwierciedlają oficjalnego stanowiska Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej