więcej


Książki / raporty

Generacja rozproszona w nowoczesnej polityce energetycznej (15371)

2013-02-14

Drukuj

okladka generacja rozproszonaWydana w 2012 r. publikacja Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w kompleksowy sposób prezentuje tematykę rozproszonych źródeł energii.

Zgromadzono w niej kilkanaście artykułów, przygotowanych przez ekspertów z różnych dziecin. W publikacji znajdziemy zarówno rozważania prawne, ekonomiczne jak i techniczne informacje na temat generacji rozproszonej. Autorzy zaproszeni do współpracy przez NFOŚiGW przedstawili w artykułach m.in. perspektywy rozwoju mikrogeneracji w nowoczesnych projektach i rozwiązaniach energetycznych.

Publikacja "Generacja rozproszona w nowoczesnej polityce energetycznej" jest jednym z efektów prowadzonego od kilku lat przez NFOŚiGW Forum "Energia – Efekt – Środowisko".

Publikacja do pobrania w pliku PDF.

 

źródło: Narodowy Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej

Udostępnij wpis swoim znajomym!
Podziel się swoją opiniąZa treść materiału odpowiada wyłącznie Fundacja – Instytut na Rzecz EkorozwojuPortal dofinansowany ze środków Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej. Za jego treść odpowiada Fundacja – Instytut na Rzecz Ekorozwoju, poglądy w nim wyrażone nie odzwierciedlają oficjalnego stanowiska Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej