więcej


Książki / raporty

Mała biogazownia rolnicza (13835)

2012-01-12

Drukuj

biogazownia_rolniczaNiniejsza broszura pokazuje pomysł na utylizację odpadów i tanie wytwarzanie energii oraz przedstawia proces budowy biogazowni.

Sprawdzony na zachodzie Europy model mikrobiogazowni rolniczych dociera również do Polski, wzbudzając coraz większe zainteresowanie rolników. Obserwując rosnące zainteresowanie tematyką biogazowni przy wciąż niewielkiej ilości materiałów merytorycznych, Instytut na rzecz Ekorozwoju przy współpracy z Instytutem Energii Odnawialnej przygotował broszurę „Mała biogazownia rolnicza". Zaprezentowano w nieh pomysł na utylizację odpadów i tanie wytwarzanie energii oraz proces budowy biogazowni.

Publikacja do pobrania w pliku PDF.


Seria broszur została wydana w ramach realizowanego przez Instytut przedsięwzięcia pt.: „Z energetyką przyjazną środowisku za pan brat", finansowanego ze środków Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej.

Wszystkie broszury są bezpłatne. W formie drukowanej dostępne są w Instytucie na rzecz Ekorozwoju ul. Nabielaka 15/1 Warszawa, tel.: 22-851-04-02.

Polecamy także inne publikacje Instytutu na rzecz Ekorozwoju dostępne pod adresem: www.ine-isd.org.pl.


Udostępnij wpis swoim znajomym!
Podziel się swoją opiniąZa treść materiału odpowiada wyłącznie Fundacja – Instytut na Rzecz EkorozwojuPortal dofinansowany ze środków Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej. Za jego treść odpowiada Fundacja – Instytut na Rzecz Ekorozwoju, poglądy w nim wyrażone nie odzwierciedlają oficjalnego stanowiska Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej