więcej


Książki / raporty

Modernizacja energetyczna polskiej wsi: w stronę energetyki prosumenckiej (15531)

2013-03-25

Drukuj

okladka freeCelem publikacji przygotowanej przez Forum Rozwoju Efektywnej Energii (FREE) jest zaproszenie do dyskusji, ale również pobudzenie do wspólnego działania na rzecz rozwoju obszarów wiejskich w Polsce.

Publikacja zawiera m.in. wyniki badań przeprowadzonych na zlecenie FREE oraz przykłady zastosowania nowoczesnych technologii na obszarach niezurbanizowanych. W dokumencie wskazano także optymalne modele i warunki rozwoju nowoczesnej energetyki na obszarach wiejskich.

Publikacja do pobrania w pliku PDF.

 
Pierwsza publikacja z tej serii pt. "Potrzeby i braki energetyczne społeczności wiejskich i podmiejskich w Polsce" dostępna jest pod adresem:
 
źródło: Forum Rozwoju Efektywnej Energii (FREE)
www.forumfree.pl

Udostępnij wpis swoim znajomym!
Podziel się swoją opiniąZa treść materiału odpowiada wyłącznie Fundacja – Instytut na Rzecz EkorozwojuPortal dofinansowany ze środków Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej. Za jego treść odpowiada Fundacja – Instytut na Rzecz Ekorozwoju, poglądy w nim wyrażone nie odzwierciedlają oficjalnego stanowiska Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej