więcej


Książki / raporty

Organizacja wydarzeń w zielonym standardzie (11080)

2010-12-29

Drukuj
img style='float:left; margin: 0 6px 6px 0;'Publikacja przygotowana przez Fundację Aeris Futuro stanowi pierwszy w Polsce poradnik dla organizatorów zielonych wydarzeń. W poradniku znajdziecie Państwo niezbędne know-how oraz narzędzia, jak skutecznie wdrażać zielony standard i organizować wydarzenia ograniczając negatywny wpływ na środowisko naturalne.
Na rynku polskim obserwuje się coraz większe zapotrzebowanie na organizację Zielonych Wydarzeń. Tylko w przeciągu kilku ostatnich miesięcy tego roku 6 dużych firm w Polsce typu Tchibo, Tauron czy TP SA zorganizowało spotkania w standardzie zielonych wydarzeń wdrażanym przez Fundację Aeris Futuro, a kolejne są w trakcie przygotowywania. Dlatego też Fundacja Aeris Futuro stawia sobie za cel propagowanie wiedzy w tym zakresie.

Publikacja do pobrania w pliku PDF


źródło: Fundacja Aeris Futuro
www.aeris.eko.org.pl 


Udostępnij wpis swoim znajomym!
Podziel się swoją opiniąZa treść materiału odpowiada wyłącznie Fundacja – Instytut na Rzecz EkorozwojuPortal dofinansowany ze środków Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej. Za jego treść odpowiada Fundacja – Instytut na Rzecz Ekorozwoju, poglądy w nim wyrażone nie odzwierciedlają oficjalnego stanowiska Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej