więcej


Książki / raporty

Rynek kolektorów słonecznych w Polsce - podsumowanie 2009r. (11097)

2010-05-25

Drukuj
img style='float:left; margin: 0 6px 6px 0;'Coroczny raport przygotowywany przez Instytut Energetyki Odnawialnej prezentuje wyniki badań prowadzonych wśród krajowych i zagranicznych producentów kolektorów słonecznych, sprzedających je (zazwyczaj w ramach kompletnych systemów) na polskim rynku.
Instytut Energetyki Odnawialnej prowadzi od niemalże 10 lat, w sposób ciągły, badania rynku kolektorów słonecznych w Polsce.

Najnowszy raport wskazuje, że w roku 2009 sprzedaż kolektorów słonecznych w Polsce przekroczyła 144 tyś m², co stanowi wzrost sprzedaży kolektorów słonecznych w stosunku do poprzedniego (bardzo dobrego) roku o ponad 11%.

Publikacja do pobrania w pliku PDF


źródło: Instytut Energetyki Odnawialnej
www.ieo.pl


Udostępnij wpis swoim znajomym!
Podziel się swoją opiniąZa treść materiału odpowiada wyłącznie Fundacja – Instytut na Rzecz EkorozwojuPortal dofinansowany ze środków Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej. Za jego treść odpowiada Fundacja – Instytut na Rzecz Ekorozwoju, poglądy w nim wyrażone nie odzwierciedlają oficjalnego stanowiska Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej