więcej


Książki / raporty

Zrównoważone miasto – zrównoważona energia (13836)

2012-01-12

Drukuj

zrownowazone_miastoJak powinno wyglądać i funkcjonować zrównoważone miasto w kontekście energetyki przyjaznej środowisku? Odpowiedź w załączonej publikacji.

Polskim miastom daleko jeszcze do ideału zrównoważonego miasta, o którym coraz częściej mówią politycy, samorządowcy i świadomi mieszkańcy miast. Podejmowane są różnorakie inicjatywy europejskie mające na celu wymianę doświadczeń dotyczących zarządzania i budowania miast. O tym, jak powinno wyglądać i funkcjonować zrównoważone miasto, w kontekście energetyki przyjaznej środowisku, mówi broszura "Zrównoważone miasto – zrównoważona energia".

Publikacja do pobrania w pliku PDF.


Seria broszur została wydana w ramach realizowanego przez Instytut przedsięwzięcia pt.: "Z energetyką przyjazną środowisku za pan brat", finansowanego ze środków Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej.

Wszystkie broszury są bezpłatne. W formie drukowanej dostępne są w Instytucie na rzecz Ekorozwoju, ul. Nabielaka 15/1, Warszawa, tel.: 22-851-04-02.

Polecamy także inne publikacje Instytutu na rzecz Ekorozwoju dostępne pod adresem: www.ine-isd.org.pl.


Udostępnij wpis swoim znajomym!
Podziel się swoją opiniąZa treść materiału odpowiada wyłącznie Fundacja – Instytut na Rzecz EkorozwojuPortal dofinansowany ze środków Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej. Za jego treść odpowiada Fundacja – Instytut na Rzecz Ekorozwoju, poglądy w nim wyrażone nie odzwierciedlają oficjalnego stanowiska Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej