więcej


Publikacje zagraniczne

EU Energy Efficiency Directive (2012/27/EU) Guidebook for Strong Implementation (15719)

2013-05-17

Drukuj

okladka dyrektywaPrzewodnik opracowany przez Coalition for Energy Savings opowiada o tym, jak w ambitny sposób wdrożyć nową unijną dyrektywę w sprawie efektywności energetycznej.

Adresowany jest do osób, które mogą uczestniczyć w procesie implementacji dyrektywy 2012/27/EU do ustawodawstwa krajowego we wszystkich krajach członkowskich Unii Europejskiej. Niniejszy dokument ma w tym procesie pomóc i go usprawnić. Opracowanie zawiera również kalendarium wdrażania dyrektywy.

Przewodnik opracowany został przez ekspertów Coalition for Energy Savings, która zrzesza organizacje pozarządowe, środowisko biznesu, związki zawodowe, pracowników naukowych, władze lokalne i partnerów społecznych z 30 krajów.

Więcej na ten temat w artykule "Jak ambitnie wdrożyć dyrektywę w sprawie efektywności energetycznej?".

Publikacja (w języku angielskim) do pobrania w pliku PDF.

 

Instytut na rzecz Ekorozwoju
www.ine-isd.org.pl
dla ChronmyKlimat.pl


Udostępnij wpis swoim znajomym!
Podziel się swoją opiniąZa treść materiału odpowiada wyłącznie Fundacja – Instytut na Rzecz EkorozwojuPortal dofinansowany ze środków Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej. Za jego treść odpowiada Fundacja – Instytut na Rzecz Ekorozwoju, poglądy w nim wyrażone nie odzwierciedlają oficjalnego stanowiska Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej