Część I (9:00–11:30, Sala Senatu, bud. D)
Podczas pierwszej części konferencji, która odbędzie się w Sali Senatu, partnerzy merytoryczni – a wśród nich Wojciech Szymalski z Fundacji Instytut na rzecz Ekorozwoju – podejmą rozmowę o realizacji Celów Zrównoważonego Rozwoju oraz przedstawią rekomendacje na kolejne pięć lat. Wnioski z dyskusji posłużą do opracowania postulatów wzywających do większej mobilizacji i intensyfikacji działań na rzecz realizacji Agendy 2030.
Część II (Aula ALK, bud. C)
Po przerwie odbędą się trzy interaktywne debaty, podczas których uczestnicy będą mogli wymienić poglądy, zaprezentować dobre praktyki oraz podyskutować o kluczowych kierunkach działań na kolejne lata.
Informacje organizacyjne:
Konferencja odbędzie się w dwóch budynkach (mapa znajduje się poniżej):
I część (9:00–11:30, Sala Senatu, bud. D)
II część (Aula ALK, bud. C)
Dojazd:
Do Akademii Leona Koźmińskiego można dojechać tramwajami nr 20 i 78
Osoby podróżujące samochodem mogą skorzystać z parkingu znajdującego się pomiędzy budynkami D i A

Bieżące informacje o konferencji znajdziesz tutaj.
#Agenda2030 #SDGs