PL   |   EN

Dołącz do Organic Food Conference, online i na żywo z Warszawy

Dołącz do Organic Food Conference, online i na żywo z Warszawy
źródło : pixabay.com
Zarejestruj się już teraz, aby wziąć udział w odbywającej się co dwa lata Organic Food Conference 2021 (dawniej Organic Processing Conference), która odbędzie się w terminie 30 września-1 października online i na żywo z Warszawy. Tegoroczna edycja odbędzie się pod hasłem „Przyszłość żywności ekologicznej” i organizowana jest przez IFOAM Organics Europe we współpracy z Polską Izbą Żywności Ekologicznej.

Bilety na wydarzenie do kupienia tutaj: www.bioexpo.pl/organic-food-conference/

W tym roku Organic Food Conference to miejsce w szczególności przeznaczone dla przetwórców żywności ekologicznej, detalistów, handlowców, importerów i organów kontrolnych, a w jej programie znajdą się tematy m.in.:

  • Europejski Zielony Ład i jak osiągnąć cel 25% ekologicznych gruntów uprawnych do 2030 r.
  • Oczekiwane zmiany w nowym Rozporządzeniu Ekologicznym UE;
  • Aktualizacja projektu ProOrg, jak powinny wyglądać opakowania produktów ekologicznych;
  • Przykłady projektów biznesowych we współpracy z FoodShift2030.

Podobnie jak w poprzednich edycjach OFC przedstawiciele sektora, decydenci i uczestnicy będą mieli możliwość nawiązania kontaktów, wymiany wiedzy i uzyskania wglądu w rozwój łańcucha dostaw, trendy rynkowe i wiele więcej.

Zapoznaj się z programem i zarezerwuj miejsce już teraz! Wydarzenie jest płatne, ale dla członków IFOAM i PIŻE, studentów oraz rolników zostały przygotowane specjalne zniżki.

Wszystkie informacje na stronie www.organicfoodconference.bio oraz www.jemyeko.com/organic-food-conference/ oraz social media OrganicsEurope na Twitterze, Facebooku i LinkedIn oraz social media Polskiej Izby Żywności Ekologicznej na Facebooku i Instagramie

IFOAM Organics Europa

#OrganicFoodConference #OFC2021

events@organicseurope.bio

Stworzone przez allblue.pl