PL   |   EN

Zaproszenie na Polski Kongres Klimatyczny

Zaproszenie na Polski Kongres Klimatyczny
W dniach 19-20 marca 2024 r. w Warszawie odbędzie się międzynarodowy kongres biznesowy integrujący sektor publiczny z prywatnym, w kontekście inwestycji związanych z transformacją energetyczno-klimatyczną.

Polski Kongres Klimatyczny

Tegoroczny Polski Kongres Klimatyczny odbędzie dniach 19-20 marca 2024 r., w Warszawie. Sesje tematyczne, spotkania, panele, wystąpienia i match-making biznesowy, jak również wydarzenia towarzyszące będą odbywały się na warszawskim Powiślu, w trzech budynkach jednocześnie, tj. w Centrum Nauki Kopernik, Pracowni Przewrotu Kopernikańskiego i hotelu Barcelo.

Podczas konferencji odbędzie się kilkanaście paneli dyskusyjnych w pięciu ścieżkach tematycznych: energetyka, samorząd, przemysł, finansowanie, nauka i technologie. Eksperci występujący w wydarzeniu przedstawią przykłady działalności instytucji, podmiotów gospodarczych i samorządów, które mają do odegrania kluczową rolę we wdrażaniu zielonego ładu i europejskiej polityki łagodzenia skutków zmian klimatu.

REJESTRACJA NA WYDARZENIE Polski Kongres Klimatyczny 

Polski Kongres Klimatyczny skierowany jest do biznesu, sektora publicznego, jednostek samorządowych, instytucji finansujących, przedstawicieli przedsiębiorstw komunalnych, spółek skarbu państwa, przedstawicieli firm oferujących rozwiązania technologiczne, ubezpieczycieli inwestycji, ekspertów, pracowników naukowych i innowatorów, inwestorów, dziennikarzy i innych osób zainteresowanych tą tematyką. Udział w wydarzeniu jest bezpłatny.

Liderzy Transformacji Energetycznej 2024

Jednym z wydarzeń towarzyszących będzie gala Liderów Transformacji Energetycznej. Organizatorzy Kongresu zapraszają do zgłaszania projektów do tytułu Lidera Transformacji Energetycznej 2024. 

Regulamin i formularz weryfikacyjny dostępne są na stronie: www.polskikongresklimatyczny.pl/konkurs

Termin nadsyłania zgłoszeń mija 20 lutego 2024 roku. Uroczysta gala rozdania nagród odbędzie się w hotelu Barcelo Powiśle w Warszawie 20 marca 2024 roku.

 

źródło: www.polskikongresklimatyczny.pl

Tagi

Stworzone przez allblue.pl