więcej


Nauka o klimacie

Zgłoś klimatyczną bzdurę roku! (19179)

2016-01-06

Drukuj
galeria

Tylko do 10 stycznia można zgłaszać nonsensowne wypowiedzi na temat klimatu, jakie pojawiły się w mediach w roku 2015.

Chociaż liczące się w świecie instytucje i zespoły naukowe zajmujące się badaniami klimatu są w pełni zgodne oraz a dowody naukowe potwierdzające, że dominującym czynnikiem odpowiedzialnym za globalne ocieplenie jest antropogeniczna emisja gazów cieplarnianych wielu Polaków wciąż odrzuca stanowisko nauki a często również dumnie obnosi się ze swoją niewiedzą w mediach. Ich twierdzenia regularnie omawiane są w portalu NaukaoKlimacie.pl. Teraz chcielibyśmy podsumować miniony rok i zaprosić Państwa do udziału w kolejnej edycji plebiscytu Klimatyczna bzdura roku.

Do 10 stycznia 2016 za pośrednictwem strony KlimatycznaBzduraRoku.pl można zgłaszać nonsensowne wypowiedzi na temat klimatu, jakie pojawiły się w mediach w roku 2015. Prosimy o podawanie autorów i źródeł cytatów. Pamiętajcie - chodzi o stwierdzenia zawierające oczywistą nieprawdę, takie jak wypowiedzi zeszłorocznych nominowanych. Głosowanie rozpocznie się 13 stycznia 2016.

Zobacz, kto wygrał w zeszłym roku!

Źródło: www.naukaoklimacie.pl


Udostępnij wpis swoim znajomym!Podobne artykuły


Podziel się swoją opinią
Portal dofinansowany ze środków Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej. Za jego treść odpowiada Fundacja – Instytut na Rzecz Ekorozwoju, poglądy w nim wyrażone nie odzwierciedlają oficjalnego stanowiska Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej