więcej


Polityka klimatyczna

Act Now! (8830)

2009-10-20

Drukuj
img style='float:left; margin: 0 6px 6px 0;'Polski Klub Ekologiczny Okręg Mazowiecki i Friends of the Earth International. Organizacje członkowskie sieci na terenie całej Europy wzywają rządy państw europejskich do podjęcia zdecydowanych działań na rzecz ograniczenia emisji gazów cieplarnianych. Władze muszą przyjąć na siebie odpowiedzialność za niebezpieczne zmiany klimatu. Otwórz okno z filmem klikając na ikonkę:

Film powstał na potrzeby kampanii The Big Ask prowadzonej przez międzynarodową sieć organizacji ekologicznych Friends of the Earth.

Reżyseria: Nic Balthazar. Muzyka: Hooverphonic.

Obejrzyj i skomentuj!

Odwiedź strony www.thebigask.eu i www.koalicjaklimatyczna.org. Więcej informacji na temat działań Friends of the Earth International na stronie www.foei.org.
Udostępnij wpis swoim znajomym!
Podziel się swoją opiniąZa treść materiału odpowiada wyłącznie Fundacja – Instytut na Rzecz EkorozwojuPortal dofinansowany ze środków Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej. Za jego treść odpowiada Fundacja – Instytut na Rzecz Ekorozwoju, poglądy w nim wyrażone nie odzwierciedlają oficjalnego stanowiska Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej