więcej


Polityka klimatyczna

Connie Hedegaard i Marcin Korolec o COP 19 (15420)

2013-02-27

Drukuj

hikO przygotowaniach do konferencji Narodów Zjednoczonych COP 19 rozmawiali 25 lutego br. w Ministerstwie Środowiska Connie Hedegaard, komisarz ds. działań w dziedzinie klimatu w Komisji Europejskiej oraz Marcin Korolec, minister środowiska.

Spotkanie w Ministerstwie Środowiska stanowi jeden z etapów przygotowań do szczytu w Warszawie. Podczas niego komisarz Hedegaard oraz minister Korolec potwierdzili, że do rozpoczęcia konferencji COP 19 zostanie wypracowane wspólne stanowisko Unii Europejskiej.

Zapraszamy do odsłuchania nagrania dźwiękowego z konferencji.
 
Konferencja Narodów Zjednoczonych w sprawie Zmian Klimatu COP 19 odbędzie się na Stadionie Narodowym w Warszawie w dniach od 11 do 22 listopada br. Będzie to najważniejsze, światowe forum dyskusji o globalnej polityce klimatycznej.
 
 
źródło: Ministerstwo Środowiska

Udostępnij wpis swoim znajomym!
Podziel się swoją opiniąZa treść materiału odpowiada wyłącznie Fundacja – Instytut na Rzecz EkorozwojuPortal dofinansowany ze środków Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej. Za jego treść odpowiada Fundacja – Instytut na Rzecz Ekorozwoju, poglądy w nim wyrażone nie odzwierciedlają oficjalnego stanowiska Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej