PL   |   EN

Wesprzyj nas!

Szanowni Państwo,

Portal chronmyklimat.pl działając od ośmiu lat zyskał grono wiernych czytelników. Dzięki dotacjom m.in. Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej oraz Komisji Europejskiej przez większość tego czasu mogliśmy skupić się na przekazywaniu Wam treści ważnych i ważkich. Rocznie publikowaliśmy ponad 1000 materiałów! Jak zapewne wiele osób zauważyło od pewnego czasu liczba ta znacząco spadła, czego główną przyczyną są nasze ograniczone możliwości finansowe. Prowadzimy działania, które mają ten stan rzeczy zmienić, ale jest to proces długotrwały.

Zarówno w Polsce, jak i na świecie wiele się dzieje, a my chcemy Was o tym informować, dostarczać wyniki nowych analiz, przedstawiać świeże raporty, wprowadzać nowe narzędzia – nie chcemy stać w miejscu. Utrzymanie wysokiej jakości portalu oznacza korzystanie z dobrej infrastruktury, płatnych autorów, tłumaczy, redakcji językowej, a więc koszty.

Dlatego apelujemy do odwiedzających nas Internautek i Internautów o wsparcie finansowe dla portalu. Każdy datek będzie mile widziany i obiecujemy, że będzie wykorzystany zgodnie z intencjami ofiarodawcy.

Z góry dziękujemy za wsparcie

dr Wojciech Szymalski
Prezes Instytutu na rzecz Ekorozwoju


Wybierz kwotę

Stworzone przez allblue.pl